Wat
Vedic Art Basiscursus
Wanneer
6 vrijdagen: 23 oktober, 20 en 27 november, 4, 11 en 18 december 2020
Waar
Verenigingsgebouw Ronduit, Zweedsestraat 11A, Schenkeldijk
Hoeksche Waard
Programma
Bij Vedic Art ga je creëren vanuit jezelf. Je krijgt inspirerende voorstellen om te gaan tekenen en schilderen en een kleurrijke reis te maken door jouw eigen schilderijen. Zo maak je kennis met de 17 stappen die afkomstig zijn uit de oude Vedische filosofie, de basis van Vedic Art.
Je hoeft niet te presteren, het gaat niet om technieken om te schilderen. Wel om vrijheid en inspiratie om te experimenteren, te ontdekken en jouw creativiteit weer te laten stromen. Een reis van je hoofd naar je hart.
Zoals Curt Källman, de grondlegger van Vedic Art zei: “Vedic Art leert je niet hoe je moet schilderen, het helpt je te herinneren hoe jij schildert”.
Vedic Art is toegankelijk voor iedereen, met en zonder schilderervaring
Tijd: 10.30 – 16.00 uur
Thee en koffie staan klaar. Neem je eigen lunch mee.
Materiaal
Je maakt gebruik van je eigen materiaal: verf, penselen en doek of papier om op te schilderen. Het verzamelen ervan is al een eerste stap van de weg die je tijdens de cursus aflegt. Je maakt daarin jouw eigen keuzes en het is fijn dat je hiermee thuis eventueel nog verder kunt werken aan je schilderij.
In de rubriek praktische informatie vind je een overzicht van de materialen die je nodig hebt en ook advies hoe je het eenvoudig en low-budget kan houden als je dat wilt.
Kosten
€297 per persoon. Daarnaast zorg je voor het materiaal dat je gebruikt tijdens de cursus.
Inschrijven
Schrijf je in door dit formulier in te vullen of neem contact met mij op.
Zodra je weet dat er een plekje is in de cursus, dan maak je je inschrijving definitief door een voorschot van €50 over te schrijven op rekening:
NL06 ABNA 0495 1467 49
van: Eb Ateliers, Eleonore Broekhuijsen, Strijen.
Onder vermelding van je voor- en achternaam, Vedic Art basiscursus najaar 2020, voorschot.